اخیرا مشاهده شده که برخی افراد سودجو و کلاهبردار با استفاده از عنوان رادین طب درخواست کاریابی در سایت های تبلیغات مانند سایت دیوار درج می کنند. این آگهی ها صحت نداشته و مجموعه ما به هیچ وجه نیاز به نیرو ندارد. در ضمن radinteb.ir نام دامنه مجموعه ما است نه نام شرکت.

اخیرا مشاهده شده که برخی افراد سودجو و کلاهبردار با استفاده از عنوان رادین طب درخواست کاریابی در سایت های تبلیغات مانند سایت دیوار درج می کنند. این آگهی ها صحت نداشته و مجموعه ما به هیچ وجه نیاز به نیرو ندارد. در ضمن radinteb.ir نام دامنه مجموعه ما است نه نام شرکت.

انواع کیت ادراری تست اعتیاد درمنزل قیمت خرید فروش

تست اعتیاد کیت تست ادراری - کیت اعتیاد

برای تست اعتیاد روش های مختلفی وجود دارد و شاید روش خونگیری بسیار زمانگیر باشد و گذشته از آن نیاز به آزمایش و صرف زمان جهت اعلام نتیجه آزمایش می باشد از طرفی ممکن است بیمارانی مبتلا به اعتیاد در روند بهبود و ترک مجبور باشند بصورت مرتب نتیجه تست خود را به پزشک خود نشان و اعلام کرده و برخی مواقع نیز حتی نیاز است افراد و خانواده بیمار مبتلا به اعتیاد از وی نتیجه ی پیشرفت کیت اعتیاد و یا ترک اعتیاد را جویا شوند . بدیهی است که در این مواقع استفاده از آزمایش خون گیر منطقی بنظر نرسد چون جواب کیت تست اعتیاد در لحظه حائز اهمیت است . از این روز جهت استفاده و آگاهی از روند رو به بهبود بیماران مبتلا به اعتیاد سریعترین و بهترین راه استفاده از کیت های تست اعتیاد ادارای نواری است . روش استفاده از آن بسیار آسان و جواب آن تنها ظرف 2 دقیقه آماده است .

 

 

کیت های تست اعتیاد 3 تستی 4 تستی و 10 تستی

کیت های تست اعتیاد انواع مختلفی دارند اما در برخی موارد ممکن است بیمار از قرص ها و یا مواد دست ساز ترکیبی استفاده کرده و اصلا خود بیمار هم نداند که دقیقا به چه موادی اعتیاد دارد و متناسب با آن کیت اعتیاد را انتخاب نمایند و حالت دیگری را تصور کنید که یه شرکت یا کارخانه جهت انجام تست اعتیاد برای کارکنان خود مجبور به استفاده از کیت باشد در حالی که معلوم نیست بین آن همه بیمار مبتلا به اعتیاد هر یک به چه موادی اعتیاد دارند . در چنین مواقعی استفاده از کیت های چند تستی پیشنهاد می شود.

 

انواع کیت تست اعتیاد

کیت های تک تستی شامل 

بسته های کیت تست اعتیاد تک تستی 50 عددی هستند که شامل : 

مت آمفتامین و آمفتامین = کیت اعتیاد شیشه و کریستال
مرفین = کیت تست اعتیاد کیت تست اعتیاد تریاک ، کیت تست اعتیاد  ، کیت تست اعتیاد  هروئین ، کیت  اعتیاد کراک ایرانی
متادون =  قرص متادون
ترامادول = قرص کیت اعتیاد ترامادول ، بایامادول ، تدامول
ب 2 = قرص ب 2
THC = کیت اعتیاد ماریجوانا و حشیش و گُل

thc در تست اعتیاد تک تستی ادراری

 

کیت تست اعتیاد چند کاره

بسته های کیت تست اعتیاد چندکاره 25 عددی هستند که شامل : 

3 تستی 

4 تستی

10 تستی

 

روش استفاده از کیت سه کاره تست اعتیاد

روش همه کیت اعتیاد انواع مواد مخدر با هم یکسان است و تفاوتی از نظر نوع استفاده ندارند . ابتدا فرد در ظرف کوچکی ادرار کرده ، کیت اعتیاد را در ادرار قرار داده و پس از 1 الی 2 دقیقه اگر 1 خط نمایش داده شد متاسفانه نتیجه وابستگی فرد یه ماده مخدر مثبت بوده و بیمار به اعتیاد مبتلا می باشد و در صورت 2 خط نمایش داده شده خوشبختانه نتیجع اعتیاد منفی خواهد بود .

 

کیت تست اعتیاد خرید اینترنتی و یا حضوری انواع قیمت

برای اطلاع از قیمت خرید کیت تست اعتیاد با شماره های شرکت تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان ما در صورت تمایل می توانید سفارش خود را از طریق پیک دریافت نمایید.

 

در ایام عید از ساعات 10 صبح الی 10 شب پاسخگو هستیم.

02188980794