02188980794 فروشگاه تجهیزات پزشکی    
09128571607  
  عضویت در کانال تلگرام 
02188980794  -  09128571607

 

انواع کیت ادراری تست اعتیاد درمنزل قیمت خرید فروش

تست اعتیاد کیت تست ادراری

برای تست اعتیاد روش های مختلفی وجود دارد و شاید روش خونگیری بسیار زمانگیر باشد و گذشته از آن نیاز به آزمایش و صرف زمان جهت اعلام نتیجه آزمایش می باشد از طرفی ممکن است بیمارانی مبتلا به اعتیاد در روند بهبود و ترک مجبور باشند بصورت مرتب نتیجه تست خود را به پزشک خود نشان و اعلام کرده و برخی مواقع نیز حتی نیاز است افراد و خانواده بیمار مبتلا به اعتیاد از وی نتیجه ی پیشرفت ترک اعتیاد را جویا شوند . بدیهی است که در این مواقع استفاده از آزمایش خون گیر منطقی بنظر نرسد چون جواب کیت تست اعتیاد در لحظه حائز اهمیت است . از این روز جهت استفاده و آگاهی از روند رو به بهبود بیماران مبتلا به اعتیاد سریعترین و بهترین راه استفاده از کیت های تست اعتیاد ادارای نواری است . روش استفاده از آن بسیار آسان و جواب آن تنها ظرف 2 دقیقه آماده است .

 

 

کیت های تست اعتیاد 3 تستی 4 تستی و 10 تستی

کیت های تست اعتیاد انواع مختلفی دارند اما در برخی موارد ممکن است بیمار از قرص ها و یا مواد دست ساز ترکیبی استفاده کرده و اصلا خود بیمار هم نداند که دقیقا به چه موادی اعتیاد دارد. و حالت دیگری را تصور کنید که یه شرکت یا کارخانه جهت انجام تست اعتیاد برای کارکنان خود مجبور به استفاده از کیت باشد در حالی که معلوم نیست بین آن همه بیمار مبتلا به اعتیاد هر یک به چه موادی اعتیاد دارند . در چنین مواقعی استفاده از کیت های چند تستی پیشنهاد می شود.

انواع کیت تست اعتیاد

کیت های تک تستی شامل 

بسته های کیت تست اعتیاد تک تستی 50 عددی هستند که شامل : 

مت آمفتامین و آمفتامین = شیشه و کریستال
مرفین = تریاک ، هروئین ، کراک ایرانی
متادون =  قرص متادون
ترامادول = قرص ترامادول ، بایامادول ، تدامول
ب 2 = قرص ب 2
THC = ماریجوانا و حشیش و گُل

 

کیت تست اعتیاد چند کاره

بسته های کیت تست اعتیاد چندکاره 25 عددی هستند که شامل : 

3 تستی 

4 تستی

10 تستی

 

کیت تست اعتیاد خرید اینترنتی و یا حضوری انواع قیمت

برای اطلاع از قیمت خرید کیت تست اعتیاد با شماره های شرکت تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان ما در صورت تمایل می توانید سفارش خود را از طریق پیک دریافت نمایید.

 

جهت سفارش خرید و قیمت تجهیزات پزشکی با شماره تماس حاصل فرمایید.

02188980794 - 09128571607